Kupon dodany do ulubionych

Znalazłeś ciekawą promocję lub kupon? Podziel się z nami!
DODAJ NOWY KUPON

np. Smyk, Media Expert, Showroom, eMAG, Zalando, PizzaPortal, answear, Groupon, GearBest itp.

Aktualnie jesteś tutaj: Regulamin serwisu Extra Kupony

Regulamin serwisu Extra Kupony

§1 Ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki korzystania z serwisu udostępnionego dla użytkowników internetu pod adresem http://extrakupony.pl ("Serwis") prowadzonego przez redakcję Extra Kupony ("Redakcja").
 2. Główną ideą jaka przyświeca prowadzenie Serwisu jest propoagowanie zakupów internetowych z wykorzystaniem dostępnych promocji i kuponów rabatowych oferowanych przez podmioty trzecie.
 3. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie i udostępnianie treści zamieszczonych w Serwisie bez uprzedniej zgody uzyskanej od Redakcji poza funkcjonalnościami udostępnionymi w Serwisie.
 4. Użytkownicy Serwisu mogą korzystać zniego na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.

§2 Zasady korzystania

 1. Użytkownik zobowiązuje się do korzystania z Serwisu zgodnie z obowiązującym prawem, na zasadach określonych w Regulaminie, zgodnie z dobrymi obyczajami i poszanowaniem dóbr i mienia osób trzecich.
 2. Użytkownik ma prawo do rejestracji w Serwisie.
 3. Użytkownik ma prawo do dodawania ofert, promocji i kuponów w Serwisie. Dodając kupon (niezależnie czy jako Użytkownik zarejestrownay czy też Użytkownik anonimowy) Użytkownik oświadcza, iż posiada prawo do zamieszenia danej oferty, promocji czy też kuponu w formie i treści w jakiej to uczynił. Odpowiedzialność Serwisu z tego tytułu jest wyłączona.
 4. Redakcja zastrzega sobie jednak do moderacji dodawanych w Serwisie ofert przez Użytkowników w przypadku treści obrażliwych lub żądania do usunięcia przed uprawnione podmioty trzecie.
 5. Użytkownik ma prawo do komentowania i oceniania ofert, promocji i kuponów w Serwisie.

§3 Reklama

 1. Redakcja jest upoważniona do wyświetalnia treści reklamowych w Serwisie.
 2. Podmioty trzecie mogą umieszczać reklamy w Serwisie na warunkach indywidualnie wynegocjowanych z Redakcją.

§4 Postanowienia końcowe

 1. Treść niniejszego Regulaminu może ulec zmianie w każdej chwili.
 2. Zmiany w Regulaminie będą publikowane na stronie Serwisu i dostępne zawsze pod tym adresem.

 

 

Najpopularniejsze sklepy w naszym serwisie

Informacje o najnowszych promocjach specjalnie dla Ciebie!

Zapisz się Już dziś i otrzymuj zniżki po przez e-mail
*Klikając przycisk zapisz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą
mailową wiadomości od ExtraKupony.

Bądz jeszcze bardziej na bieżąco!

sprawdzaj nowe kupony
również tutaj!

Śledź nas na:

Extra Kupony to serwis skupiający w jednym miejscu wszelkie promocje i oferty pozwalające realnie zaoszczędzić na codziennych zakupach czy to w sklepach online lub stacjonarnych czy też kupując np. ubezpieczenie auta. W prosty i szybki sposób znajdziesz promocję czy też kupon rabatowy - zadbaliśmy o prezentację Wysokości zniżki aby na wstępie móc ocenić przydatność oferty. Każdą z nich można się szybko podzielić ze znajomymi udostępniając ją w mediach społecznościowych.

Wszystkie oferty zamieszczone w serwisie Extra Kupony zostały pogrupowane aby intuicyjnie i szybko odnaleźć interesującą promocję, kupon rabatowy onniżający cenę produktu lub też produkt w rewelacyjnie niskiej cenie. Oferty można przeglądać wg. takich kryteriów jak: sklepy, kategoria oferty lub najpopularniejsze okazje wśród naszych użytkowników. Same oferty również zostały podzielone wg. rodzaju w zależności czego szukamy: Kupon, Promocja, Produkt lub Darmowa wysyłka.

Wystarczy, że zakupy w sieci rozpoczniesz od wizyty w naszym serwisie Extra Kupony a znajdziej tutaj zawsze aktualne oferty. Nie będziesz miał wtedy potrzeby poszukiwania oferty na własną rękę w wielu wyszukiwarkach czy na forach internetowych. Możesz również podzielić się z innymi znalezioną okazją, której jeszcze nie posiadamy - wystarczy ją tylko dodać! Każdą ofertę lub sklep możesz skomentować dzieląc się cennymi spostrzeżeniami z innymi.

Kupon (inaczej: kod rabatowy, kupon rabatowy, kupon zniżkowy) - to najpopularniejsza forma oszczędności przy zakupach online, która podczas finalizacji zamówienia w danym sklepie wymaga podania kodu rabatowego pobranego z naszego serwisu w celu obniżenia kwoty do zapłaty.

Promocja - w ten sposób oznaczamy oferty nie wymagające użycia kuponu, które pozwalają na realną oszczędność na zasadzie automatycznego obniżenia ceny w trakcie zakupów (po spełnieniu określonych w ofercie warunków) lub okresowe promocje sklepowe np. wyprzedaż, noc zakupów czy przecena określonych produktów.

Produkt - jako jedyni w sieci postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić oferty, które dotyczą konkretnego pojedynczego produktu/usługi oferowanego w bardzo przystępnej cenie (np. mega wyprzedaż ostatnich sztuk) i nie wymaga użycia kodu rabatowego.

Darmowa wysyłka - to również bardzo popularna w ostatnim czasie forma promocji w sieci. Coraz więcej sklepów oferuje zupełnie darmową dostawę kurierem, paczką czy też paczkomatem. W takich przypadkach oferty w naszym serwisie otrzymują dedykowany rodzaj.

Korzystanie z naszych ofert i kuponów jest bardzo proste. Masz kilka możliwości: możesz przeszukiwać serwis po nazwie sklepu lub oferty korzystając z wyszukiwania umieszczonego na samej górze serwisu. Możesz również przeglądać oferty ręcznie wybierając odpowiednią Kategorię oferty z menu. Po znalezieniu interesującej oferty wystarczy przejść do niej klikając w przycisk (np. IDŹ DO PROMOCJI) umieszczony z prawej strony - system automatycznie otworzy docelową stronę oferty tak aby nie było potrzeby wykonywania dodatkowych działań. Możesz równiez podejrzeć szczegóły oferty korzystając z opcji "więcej informacji" umieszczonej na każdej z nich.

W przypadku kuponów procedura wygląda bardzo podobnie. Różnica polega tylko na tym, że po skorzystaniu z oferty (klikając w POKAŻ KUPON) na ekranie ujawni się kod rabatowy, który należy skopiować i wkleić w odopwiednim polu koszyka/zamówienia sklepu. Korzystając z kuponu serwis automatycznie otwiera w nowym oknie docelową stronę oferty aby można było łatwiej do niej przejść.

Zyczymy wysokich oszczędności! :)

NASZA OFERTA


Extra Kupony - Promocje, Kody rabatowe, Okazje
Posiadamy w naszej bazie 903 sklepów oraz 12963 kuponów!
Copyright 2020 by ExtraKupony.pl All Right Reserved.