Kupon dodany do ulubionych

Znalazłeś ciekawą promocję lub kupon? Podziel się z nami!
DODAJ NOWY KUPON

np. Smyk, Media Expert, Showroom, eMAG, Zalando, PizzaPortal, answear, Groupon, GearBest itp.

Zbieraj pieczątki Pyszne.pl i zamawiaj z 10% rabatem

 
Promocja 10%

Zbieraj pieczątki Pyszne.pl i zamawiaj z 10% rabatem

po uzbieraniu pięciu pieczątek otrzymasz 10% rabatu

Kategoria:
Ważne do:
odwołania
Ilość użyć:
195

Pieczątki Pyszne.pl

Każda restauracja na może udostępnić wirtualną kartę lojalnościową do zbierania pieczątek, które będzie można wymieniać na rabaty w tym lokalu. Za każde zamówienie z restauracji, która weźmie udział w programie lojalnościowym, otrzymasz jedną pieczątkę. Po uzbieraniu pięciu pieczątek, dostaniesz zniżkę równą 10 % sumy Twoich poprzednich pięciu zamówień. Rabat możesz wykorzystać na zamówienie jedzenia online w tej samej restauracji, w której uzbierałeś komplet pieczątek.

Jak zbierać pieczątki?

Aby otrzymać pieczątkę za zamówienie, muszą zostać spełnione następujące warunki:

 • Należy zamówić jedzenie w restauracji biorącej udział w programie lojalnościowym oferującym wirtualną kartę do zbierania pieczątek. (Informację o tym, czy otrzymałeś pieczątkę za zamówienie otrzymasz w wiadomości e-mail, nie ma możliwości sprawdzenia, które restauracje biorą udział w programie lojanościowym na stronie serwisu.)
 • Pieczątka zostanie przypisana do Twojego konta po potwierdzeniu zamówienia, zostaniesz o tym powiadomiony w wiadomości e-mail.
 • Za każdym razem, po zamówieniu w restauracji oferującej program lojanościowy, otrzymasz w wiadmości e-mail Twoją pieczątkę.
 • Pamiętaj, aby otrzymywać pieczątki i rabaty musisz być zapisany do naszego newslettera
 • Aby brać udział w programie lojanościowym i zbierać pieczątki od restauracji nie musisz posiadać konta na Pyszne.pl

Kiedy otrzymam swój rabat?

 • Gdy Twoja karta lojalnościowa będzie pełna, otrzymasz wiadmość e-mail z indywidualnym kodem rabatowym.
 • Rabat możesz wykorzystać na zamówienie jedzenia online w tej samej restauracji, w której uzbierałeś komplet pieczątek.
 • Kod rabatowy za pełną kartę lojalnościową można wykorzystać w przeciągu 90 dni.
 • Rabat jest ważny po osiągnięciu minimalnej kwoty zamówienia w danej restauarcji.
 • Rabat możesz wykorzystać tylko przy płatności online. Łączenie rabatów za pieczątki z innymi zniżkami nie jest możliwe. Pamiętaj również, że za zamówienia, przy których korzystasz z innych rabatów, nie otrzymasz pieczątki.

W jakiej wysokości rabat otrzymam?

Za pełną kartę lojalnościową otrzymasz rabat równy 10 % sumy wartości Twoich 5 poprzednich zamówień.

Jeżeli zamówileś 5 razy za 20 PLN, otrzymasz rabat w wysokości 10 PLN, na Twoje kolejne zamówienie.

Dlaczego nie otrzymałem pieczątki?

Mogło być kilka przyczyn:

 • Restauracja, w której złożyłeś zamówienie nie bierze udziału w programie lojalnościowym
 • E-Mail z Twoją pieczątką jest w skrzynce spam
 • Wypisałeś się z naszego newslettera
 • Podałeś przy zamówieniu inny adres e-mail
 • Zamówienie zostało anulowane

Pozostałe informacje

 • Uzbieranie pięciu pieczątek nie zobowiązuje do natychmiastowego skorzystania z rabatu. Możesz śmiało zbierać kolejne pieczątki.
 • Jeśli uzbierasz kilka pełnych kompletów pieczątek w jednej restauracji, sam możesz zdecydować, który z rabatów chcesz wykorzystać.
 • Łączenie rabatów za pieczątki z innymi zniżkami nie jest możliwe. Pamiętaj również, że za zamówienia, przy których korzystasz z innych rabatów, nie otrzymasz pieczątki.
 • Przepisanie pieczątek na inne osoby nie jest możliwe.
 • W Twoim koncie na Pyszne.pl nie znajdziesz informacji na temat ilości uzbieranych pieczątek. Za każdym razem gdy na Twojej karcie lojalnościowej pojawi się nowa pieczątka, zostaniesz o tym powiadomiony w wiadomości e-mail.

 

Jak użyć kupon?

Komentarze

Coś nie tak? Zgłoś problem!

Najpopularniejsze sklepy w naszym serwisie

Informacje o najnowszych promocjach specjalnie dla Ciebie!

Zapisz się Już dziś i otrzymuj zniżki po przez e-mail
*Klikając przycisk zapisz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą
mailową wiadomości od ExtraKupony.

Bądz jeszcze bardziej na bieżąco!

sprawdzaj nowe kupony
również tutaj!

Śledź nas na:

Extra Kupony to serwis skupiający w jednym miejscu wszelkie promocje i oferty pozwalające realnie zaoszczędzić na codziennych zakupach czy to w sklepach online lub stacjonarnych czy też kupując np. ubezpieczenie auta. W prosty i szybki sposób znajdziesz promocję czy też kupon rabatowy - zadbaliśmy o prezentację Wysokości zniżki aby na wstępie móc ocenić przydatność oferty. Każdą z nich można się szybko podzielić ze znajomymi udostępniając ją w mediach społecznościowych.

Wszystkie oferty zamieszczone w serwisie Extra Kupony zostały pogrupowane aby intuicyjnie i szybko odnaleźć interesującą promocję, kupon rabatowy onniżający cenę produktu lub też produkt w rewelacyjnie niskiej cenie. Oferty można przeglądać wg. takich kryteriów jak: sklepy, kategoria oferty lub najpopularniejsze okazje wśród naszych użytkowników. Same oferty również zostały podzielone wg. rodzaju w zależności czego szukamy: Kupon, Promocja, Produkt lub Darmowa wysyłka.

Wystarczy, że zakupy w sieci rozpoczniesz od wizyty w naszym serwisie Extra Kupony a znajdziej tutaj zawsze aktualne oferty. Nie będziesz miał wtedy potrzeby poszukiwania oferty na własną rękę w wielu wyszukiwarkach czy na forach internetowych. Możesz również podzielić się z innymi znalezioną okazją, której jeszcze nie posiadamy - wystarczy ją tylko dodać! Każdą ofertę lub sklep możesz skomentować dzieląc się cennymi spostrzeżeniami z innymi.

Kupon (inaczej: kod rabatowy, kupon rabatowy, kupon zniżkowy) - to najpopularniejsza forma oszczędności przy zakupach online, która podczas finalizacji zamówienia w danym sklepie wymaga podania kodu rabatowego pobranego z naszego serwisu w celu obniżenia kwoty do zapłaty.

Promocja - w ten sposób oznaczamy oferty nie wymagające użycia kuponu, które pozwalają na realną oszczędność na zasadzie automatycznego obniżenia ceny w trakcie zakupów (po spełnieniu określonych w ofercie warunków) lub okresowe promocje sklepowe np. wyprzedaż, noc zakupów czy przecena określonych produktów.

Produkt - jako jedyni w sieci postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić oferty, które dotyczą konkretnego pojedynczego produktu/usługi oferowanego w bardzo przystępnej cenie (np. mega wyprzedaż ostatnich sztuk) i nie wymaga użycia kodu rabatowego.

Darmowa wysyłka - to również bardzo popularna w ostatnim czasie forma promocji w sieci. Coraz więcej sklepów oferuje zupełnie darmową dostawę kurierem, paczką czy też paczkomatem. W takich przypadkach oferty w naszym serwisie otrzymują dedykowany rodzaj.

Korzystanie z naszych ofert i kuponów jest bardzo proste. Masz kilka możliwości: możesz przeszukiwać serwis po nazwie sklepu lub oferty korzystając z wyszukiwania umieszczonego na samej górze serwisu. Możesz również przeglądać oferty ręcznie wybierając odpowiednią Kategorię oferty z menu. Po znalezieniu interesującej oferty wystarczy przejść do niej klikając w przycisk (np. IDŹ DO PROMOCJI) umieszczony z prawej strony - system automatycznie otworzy docelową stronę oferty tak aby nie było potrzeby wykonywania dodatkowych działań. Możesz równiez podejrzeć szczegóły oferty korzystając z opcji "więcej informacji" umieszczonej na każdej z nich.

W przypadku kuponów procedura wygląda bardzo podobnie. Różnica polega tylko na tym, że po skorzystaniu z oferty (klikając w POKAŻ KUPON) na ekranie ujawni się kod rabatowy, który należy skopiować i wkleić w odopwiednim polu koszyka/zamówienia sklepu. Korzystając z kuponu serwis automatycznie otwiera w nowym oknie docelową stronę oferty aby można było łatwiej do niej przejść.

Zyczymy wysokich oszczędności! :)

NASZA OFERTA


Extra Kupony - Promocje, Kody rabatowe, Okazje
Posiadamy w naszej bazie 904 sklepów oraz 12918 kuponów!
Copyright 2019 by ExtraKupony.pl All Right Reserved.