Kupon dodany do ulubionych

Znalazłeś ciekawą promocję lub kupon? Podziel się z nami!
DODAJ NOWY KUPON

np. Smyk, Media Expert, Showroom, eMAG, Zalando, PizzaPortal, answear, Groupon, GearBest itp.

10% rabatu na dania kuchni domowej we wtorki

 
Kupon 10%

10% rabatu na dania kuchni domowej we wtorki

dotyczy restauracji przypisanych do kategorii: Domowe i Pierogi

2.9. Zasady Akcji Promocyjnej: „Schabowy Wtorek”.

2.9.1. Akcja Promocyjna: „Schabowy Wtorek” będzie obowiązywać tylko we wtorki w terminie od 03.04.2017 do 30.04.2017 r.
2.9.2. W czasie trwania Akcji Promocyjnej będzie udostępniony Kod Rabatowy 10%, kod rabatowy upoważnia do rabatu przy dokonaniu dowolnego zamówienia jedzenia z restauracji przypisanych tylko do kategorii: Domowe lub kategorii: Pierogi, oferujących płatność online na stronie stacjonarnej lub mobilnej www.PizzaPortal.pl oraz w Aplikacjach Mobilnych PizzaPortal, w wyżej wymienionym okresie, przy płatności online, z zastrzeżeniem, że każda z restauracji przypisanych do kategorii: Domowe lub kategorii: Pierogi dostępnych na PizzaPortal może posiadać indywidualną minimalną kwotę zamówienia oraz warunki dostawy.
2.9.3. Jedna osoba może skorzystać z Kodu Rabatowego dostępnego w ramach Akcji Promocyjnej dowolną ilość razy. Poprzez jedną osobę, rozumie się jednego Użytkownika składającego zamówienie z użyciem tego samego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu i adresu email.
2.9.4. Organizator zamieści informację o Kodzie Rabatowym na stronie Promocji: https://pizzaportal.pl/wtorek/
2.9.5. Kod Rabatowy zadziała tylko po wpisaniu go w pole „kod promocyjny”. Kod Rabatowy wpisany w pole „wiadomość”, w którym podaje się dodatkowe informacje dla restauracji, nie będzie aktywny, suma zamówienia nie pomniejszy się o jego wartość. Restauracja ani Organizator nie uznają ważności takiego Kodu.
2.9.6. Po upływie terminu ważności Kodu Rabatowego, nie będzie on przedłużany lub zamieniany na ekwiwalent pieniężny.
2.9.7. Kod rabatowy zadziała tylko w takich dniach: 04.04, 11.04, 18.04, 25.04.
2.9.8. Kody Rabatowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
2.9.9. Kodu Rabatowego nie można zrealizować bezpośrednio w Restauracji.

Jak użyć kupon?

Komentarze

Coś nie tak? Zgłoś problem!

Najpopularniejsze sklepy w naszym serwisie

Informacje o najnowszych promocjach specjalnie dla Ciebie!

Zapisz się Już dziś i otrzymuj zniżki po przez e-mail
*Klikając przycisk zapisz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą
mailową wiadomości od ExtraKupony.

Bądz jeszcze bardziej na bieżąco!

sprawdzaj nowe kupony
również tutaj!

Śledź nas na:

Extra Kupony to serwis skupiający w jednym miejscu wszelkie promocje i oferty pozwalające realnie zaoszczędzić na codziennych zakupach czy to w sklepach online lub stacjonarnych czy też kupując np. ubezpieczenie auta. W prosty i szybki sposób znajdziesz promocję czy też kupon rabatowy - zadbaliśmy o prezentację Wysokości zniżki aby na wstępie móc ocenić przydatność oferty. Każdą z nich można się szybko podzielić ze znajomymi udostępniając ją w mediach społecznościowych.

Wszystkie oferty zamieszczone w serwisie Extra Kupony zostały pogrupowane aby intuicyjnie i szybko odnaleźć interesującą promocję, kupon rabatowy onniżający cenę produktu lub też produkt w rewelacyjnie niskiej cenie. Oferty można przeglądać wg. takich kryteriów jak: sklepy, kategoria oferty lub najpopularniejsze okazje wśród naszych użytkowników. Same oferty również zostały podzielone wg. rodzaju w zależności czego szukamy: Kupon, Promocja, Produkt lub Darmowa wysyłka.

Wystarczy, że zakupy w sieci rozpoczniesz od wizyty w naszym serwisie Extra Kupony a znajdziej tutaj zawsze aktualne oferty. Nie będziesz miał wtedy potrzeby poszukiwania oferty na własną rękę w wielu wyszukiwarkach czy na forach internetowych. Możesz również podzielić się z innymi znalezioną okazją, której jeszcze nie posiadamy - wystarczy ją tylko dodać! Każdą ofertę lub sklep możesz skomentować dzieląc się cennymi spostrzeżeniami z innymi.

Kupon (inaczej: kod rabatowy, kupon rabatowy, kupon zniżkowy) - to najpopularniejsza forma oszczędności przy zakupach online, która podczas finalizacji zamówienia w danym sklepie wymaga podania kodu rabatowego pobranego z naszego serwisu w celu obniżenia kwoty do zapłaty.

Promocja - w ten sposób oznaczamy oferty nie wymagające użycia kuponu, które pozwalają na realną oszczędność na zasadzie automatycznego obniżenia ceny w trakcie zakupów (po spełnieniu określonych w ofercie warunków) lub okresowe promocje sklepowe np. wyprzedaż, noc zakupów czy przecena określonych produktów.

Produkt - jako jedyni w sieci postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić oferty, które dotyczą konkretnego pojedynczego produktu/usługi oferowanego w bardzo przystępnej cenie (np. mega wyprzedaż ostatnich sztuk) i nie wymaga użycia kodu rabatowego.

Darmowa wysyłka - to również bardzo popularna w ostatnim czasie forma promocji w sieci. Coraz więcej sklepów oferuje zupełnie darmową dostawę kurierem, paczką czy też paczkomatem. W takich przypadkach oferty w naszym serwisie otrzymują dedykowany rodzaj.

Korzystanie z naszych ofert i kuponów jest bardzo proste. Masz kilka możliwości: możesz przeszukiwać serwis po nazwie sklepu lub oferty korzystając z wyszukiwania umieszczonego na samej górze serwisu. Możesz również przeglądać oferty ręcznie wybierając odpowiednią Kategorię oferty z menu. Po znalezieniu interesującej oferty wystarczy przejść do niej klikając w przycisk (np. IDŹ DO PROMOCJI) umieszczony z prawej strony - system automatycznie otworzy docelową stronę oferty tak aby nie było potrzeby wykonywania dodatkowych działań. Możesz równiez podejrzeć szczegóły oferty korzystając z opcji "więcej informacji" umieszczonej na każdej z nich.

W przypadku kuponów procedura wygląda bardzo podobnie. Różnica polega tylko na tym, że po skorzystaniu z oferty (klikając w POKAŻ KUPON) na ekranie ujawni się kod rabatowy, który należy skopiować i wkleić w odopwiednim polu koszyka/zamówienia sklepu. Korzystając z kuponu serwis automatycznie otwiera w nowym oknie docelową stronę oferty aby można było łatwiej do niej przejść.

Zyczymy wysokich oszczędności! :)

NASZA OFERTA


Extra Kupony - Promocje, Kody rabatowe, Okazje
Posiadamy w naszej bazie 775 sklepów oraz 10828 kuponów!
Copyright 2018 by ExtraKupony.pl All Right Reserved.